Optymalnie wykorzystaj swój wysiłek, gdy wychodzisz na ostatnią prostą. Dodaj gazu na najbardziej stromych, technicznych podjazdach. Zachowaj stabilność i kontrolę, gdy wypinasz się z bloków, aby pokonać wyjątkowo trudną przeszkodę. Buty Charge Pro, z podwójną szyną ExoBeam wykonaną w 100% z włókna węglowego z gumową osłoną i w połączeniu z zupełnie nową cholewką ExoWrap z zapięciem BOA, to szczyt lekkiej wydajności na trasach XC, CX i szutrze.

Główne korzyści

ExoWrap

Wyjątkowa wewnętrzna obłożyna ExoWrap ze specjalnym zapięciem BOA zapewnia pełne objęcie stopy, gwarantując maksymalny komfort dzięki pełnemu dostosowaniu dopasowania i wsparcia łuku stopy.

Konstrukcja Slip-Last

Wyjątkowa konstrukcja Slip-Last usztywnia śródstopie, pozwalając na skręty tylnej części stopy, maksymalnie zwiększając moc pedałowania i oferując maksymalną kontrolę.

Podeszwa ExoBeam

Zupełnie nowa podeszwa ExoBeam, wykonana w 100% z długich włókien węglowych z pełnym pokryciem gumą, zapewnia elastyczność skrętną, sztywność i przeniesienie mocy, pozwalając na pewny kontakt śródstopia z pedałem przy wypięciu.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Buty Charge Pro, z podwójną szyną ExoBeam wykonaną w 100% z włókna węglowego z gumową osłoną i w połączeniu z zupełnie nową obłożyną ExoWrap z zapięciem BOA, zapewniają maksymalną wydajność na trasach XC, CX i na szutrze.

Charge Pro with interactive tooltips

Technologie

ExoBeam
ExoWrap
Technologia MES