{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour
E+ 2 LDS

15 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Poznaj wszystkie najnowsze technologie rowerów elektrycznych, w tym automatyczne wspomaganie pedałowania, nawigację i zintegrowany system oświetlenia. DailyTour E+ to nowy, przyjemny sposób na codzienną jazdę po drogach.

Ten wszechstronny rower elektryczny to idealne rozwiązanie do codziennej jazdy. Jest wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować: nóżkę, światła, błotniki i bagażnik - wszystko to starannie zaprojektowane, aby pomóc Ci spakować i przewozić niezbędne rzeczy. Dzięki silnikowi SyncDrive Core 50Nm masz również możliwość jazdy w trybie Smart Assist. Ta technologia określa potrzebne wsparcie i zmienia się automatycznie - dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na drodze i własnym doświadczeniom z jazdy. Wyświetlacz RideControl Dash jest płynnie zintegrowany z kierownicą. Wbudowane światła, które działają w dzień i w nocy, zwiększają bezpieczeństwo dzięki dodatkowej widoczności na drodze. Aby zapewnić jeszcze wygodniejszą jazdę, DailyTour E+ ma widelec amortyzowany Monoshock OD2, który pochłania nierówności i poprawia komfort jazdy.

Główne korzyści

Płynne wspomaganie

Silnik SyncDrive Core 50Nm z trybem Smart Assist określa potrzebny poziom wspomagania i automatycznie dostosowuje moc.

Zintegrowany wyświetlacz

Wyświetlacz RideControl Dash jest płynnie zintegrowany z kierownicą.

Dodatkowa widoczność

Zintegrowane światła działają w każdych warunkach - w dzień i w nocy, aby zwiększyć widoczność Twoją na drodze.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 65 km 40 mile
  • Dobre: 125 km 77 mile
  • Idealne: 180 km 111 mile

Najważniejsze informacje

Ten wszechstronny rower elektryczny to idealne rozwiązanie do codziennej jazdy. Jest wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować: nóżkę, światła, błotniki i bagażnik - wszystko to starannie zaprojektowane, aby pomóc Ci spakować i przewozić niezbędne rzeczy. Dzięki silnikowi SyncDrive Core 50Nm masz również możliwość jazdy w trybie Smart Assist. Ta technologia określa potrzebne wsparcie i zmienia się automatycznie - dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na drodze i własnym doświadczeniom z jazdy. Wyświetlacz RideControl EVO jest płynnie zintegrowany z kierownicą. Wbudowane światła, które działają w dzień i w nocy, zwiększają bezpieczeństwo dzięki dodatkowej widoczności na drodze. Aby zapewnić jeszcze wygodniejszą jazdę, DailyTour E+ ma widelec amortyzowany Monoshock OD2, który pochłania nierówności i poprawia komfort jazdy.

DailyTour E+ with interactive tooltips

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
Syncdrive Core
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
EnergyPak

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)72,5°72,5°72,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,458022,859523,461024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31706,71857,3
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,486,93,4
HBaza kół (mm) (inch)109843,2110843,6111744113344,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)634256342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)37014,63801538615,239615,6
MPrzekrok (mm) (inch)41516,34071640015,739515,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Ergo 2
  • Panel sterujący
    RideDash Evo
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 500
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Black
  • Rama
    aluminium ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, blokada, skok 63mm, oś 15AQ
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contour GT, zintegrowane prowadzenie przewodów, gięcie do tyłu 30°, 31.8mm
  • Chwyty
    Connect Ergo Max Sweep
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contour, zintegrowany wyświetlacz EVO, regulowany kąt
  • Wspornik siodła
    amortyzowany, mikro regulacja jarzma na dwie śruby, 30.9mm
  • Siodło
    Selle Royal Look-In gel
  • Pedały
    platformowe, VP-183
  • Manetki
    Shimano Nexus 7speed Revoshift
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    N/A
  • Hamulce
    Tektro HD-M285 hydrauliczne, tarczowe
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M285
  • Kaseta / Wolnobieg
    18T
  • Łańcuch
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Giant ramiona aluminiowe, tarcza stalowa 38T
  • Środek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eX 2, ETRTO: 21-622, Tubeless Ready, aluminium
  • Piasty
    [P] Shimano HB-MT400, oś przelotowa 100x15mm, disc [T] Shimano Nexus 7, disc
  • Szprychy
    [P] Sapim Race (32) / [T] Sapim Strong (32)
  • Opony
    Schwalbe Marathon 622x50 Green Guard
  • Dodatki
    nóżka KSA18
  • Oświetlenie
    Axa Blueline 30 front LED [T] Axa Blueline LED
  • Zabezpieczenie
    -
  • Bagażnik
    system montażu akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    29 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.